përgjithshëm

Lajmet e fundit

Haxhiu priti në takim Drejtoreshën e Zyrës së Drejtoratit të Përgjithshëm të Programeve të Këshillit të Evropës

Sot ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, diskutoi nga afër me znj. Verena Taylor, drejtoreshë e Zyrës së Drejtoratit të Programeve…

Read More »
Bota

Vdes ish-sekretari i Përgjithshëm i SHBA-së, Colin Powell

Ish-sekretari i Përgjithshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Colin Powell, është ndarë nga jeta në moshën 84 vjeçare. Powell…

Read More »
Lajmet e fundit

Shkarkohet Drejtori i Përgjithshëm i Policisë në Shqipëri

Është shkarkuar drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shqipërisë, Ardi Veliu. Veliu u emërua në këtë post në shkurt të…

Read More »
Lajmet e fundit

Bashkim Ramosaj: Premton projekt madhështor në Kosovë, ndërtimin e kompleksit të “Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së për Dukagjin” në Gllogjan

Kandidati për kryetar të Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, bashkë me Kryetarin e Shoqatës së Veteranëve të UÇK-së në Dukagjin,…

Read More »
Lajmet e fundit

Presidentja Osmani dhe ministrja Gërvalla takuan sekretarin e Përgjithshëm të NATO -s, Jens Stoltenberg

Sot, presidentja Osmani dhe ministrja Gërvalla takuan sekretarin e Përgjithshëm të NATO -s, Jens Stoltenberg. Presidentja Osmani theksoi se synim…

Read More »
Back to top button