përfundon

Lajmet e fundit

Gjykimi i Salih Mustafës i mbyllur për publikun, nesër përfundon dëgjimi i dëshmitarit të katërt

Në Dhomat e Specializuara në Hagë ka vazhduar sot dëgjimi i dëshmitarit të katërt të Zyrës së Prokurorit të Specializuar…

Read More »
Lajmet e fundit

Përfundon aksioni i Policisë, Kurti: Krimi dhe grupet kriminale nuk do të tolerohen, do të luftohen

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka njoftuar se ka përfunduar operacioni policor kundër kontrabandës së mallrave. Shefi i ekzekutivit në…

Read More »
Lajmet e fundit

Haxhiu fton opozitën për bashkëpunim: Vettingu përfundon për 5 vjet, fillon vitin tjetër

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu pas mbledhjes së Qeverisë në një konferencë për medie ka ftuar grupet parlamentare për takim,…

Read More »
Lajmet e fundit

Të premten përfundon votimi jashtë Kosovës

Është duke vazhduar procesi i votimit përmes postës për 15 mijë e 532 qytetarët e regjistruar suksesshëm si votues jashtë…

Read More »
Lajmet e fundit

Rrokulliset vetura në Komoran të Drenasit, përfundon në ara

Katër aksidente të njëpasnjëshme kanë ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë, përkatësisht afër Komoranit. Një veturë shihet së është rrokullisur dhe ka…

Read More »
Back to top button