për

Lajmet e fundit

Abdixhiku kritikon Osmanin për komente për Raportin e Progresit: Raportet e tilla nuk duhet të komentohen në konferenca për shtyp

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku në emisionin “Rubikon” në Klan Kosova ka folur për komentet e presidentes së Kosovës, Vjosa…

Read More »
Lajmet e fundit

Këshilltari i Vjosa Osmanit i reagon Abelard Tahirit dhe Selim Selimit pas kritikave për vetingun

Këshilltar i Presidentes Osmani, Artan Murati, i ka reaguar ish-Ministrit të Drejtësisë, Abelard Tahiri, pasi ky i fundit pati disa…

Read More »
Lajmet e fundit

Tahiri viziton “Innovation Academy”, premton përkrahje për projekte që i shërbejnë Vushtrrisë

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, kandati i LDK-së, Xhafer Tahiri sot ka vizituar inovatorët e qytetit të Vushtrrisë dhe iu…

Read More »
Lajmet e fundit

Drejtori i Policisë s’ka çuar ende garancë për krerët e UÇK-së në Speciale

Kaluan 8 ditë prej kur urdhri i gjykatësit në Dhomat e Specializuara, i është dërguar Drejtorit të Policisë së Kosovës.…

Read More »
Bota

Shumica e botës po përgatitet për valën e pestë, OBSH s’ka lajme të mira as për 2022

Ndërsa vetëm disa vende po dorëzohen ndaj masave për të luftuar pandeminë e COVID-19, pjesa më e madhe e botës…

Read More »
Back to top button