penal

Lajmet e fundit

Prokuroria Speciale e hedh poshtë kallëzimin penal ndaj Selim Selimit dhe Nehat Thaqit

Prokuroria Speciale ka hedhur poshtë kallëzimin penal ndaj Selim Selimit dhe Nehat Thaqit Lajmin për vendimin për hedhjen e kallëzimit…

Read More »
Lajmet e fundit

AAK-ja në Gjakovë ushtron kallëzim penal ndaj Kusari-Lilës

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), dega në Gjakovë, të enjten, ka dorëzuar një kallëzim penal në Prokurorinë Themelore në…

Read More »
Lajmet e fundit

Qendron Kastrati paralajmëron kallëzim penal ndaj “ministrit më arrogant”

Kryetari aktual i Kamenicës, i cili është në garë për të rimarrë pushtetin në këtë komunë, Qëndron Kastrati, ka njoftuar…

Read More »
Lajmet e fundit

PSD-ja dorëzon kallëzim penal ndaj ministrit Vitia

Partia Socialdemokrate ka dorëzuar kallëzim penal në Prokurorinë Themelore në Prishtinë, kundër ministrit të Shëndetësisë, Arben Vitia, raporton Ekonomia Online.…

Read More »
Lajmet e fundit

Molliqaj paralajmëron kallëzim penal për Vitinë: Zgjati orarin e klubeve të natës dhe gastronomisë kur dihej që Delta ishte mes nesh

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj ka paralajmëruar se do bëjë kallëzim penal ndaj ministrit të Shëndetësisë, Arben Vitia. Molliqaj ka…

Read More »
Back to top button