Paris

Fashion

Lily Collins flet për veshjet e sezonit 2 të “Emily in Paris”: Nuk ka tuta

Personazhi i Lily Collins në serialin “Emily in Paris” siç duket nuk ka të bëj me veshjet e karantinës. Aktorja,…

Read More »
Fashion

Tre ditë dasmë – fustanet që veshi nusja Paris Hilton

Paris Hilton u martua me Carter Reum të enjten me fustanin e porositur nga marka Oscar de la Renta në…

Read More »
Fashion

Fustani ‘ulëritës’: “Më shikomi mua!” – Qe si u shfaq Kim Kardashian në dasmën e Paris Hilton

Mëkat më i madh se një fustan i bardhë nuk është dasma e dikujt tjetër Ditën e djeshme ajo është…

Read More »
Lajmet e fundit

Kurti në Forumin e Paqes në Paris: Është detyra jonë si liderë të avokojmë për më shumë barazi e drejtësi

Gjatë qëndrimit në Paris të Francës, ku po merr pjesë në Forumin e Paqes, Kryeministri i Republikës së Kosovës, z.…

Read More »
Lajmet e fundit

Kurti në Paris publikon fotografinë me zv.presidenten amerikane Kamala Harris

Kryeministri Albin Kurti ka publikuar fotografi me zv.presidenten e SHBA-së Kamala Harris. “Dje dhe sot po marr pjesë në Forumin…

Read More »
Back to top button