paraqitjes

Fashion

Kate Middleton shfaqet me një kostum ngjyrë vjollcë pas paraqitjes glamuroze në tapetin e kuq

Mbrëmë (e martë) Duka dhe Dukesha e Kembrixhit dhe Princi i Uellsit dhe Dukesha e Cornwall-it kanë marrë pjesë në…

Read More »
Fashion

Gigi Hadid veshi një fustan të bardhë gjatë paraqitjes në Met Gala 2021

Supermodelja 26-vjeçare eci në tapetin e kuq të Met Gala 2021 dje (e hënë) në New York. Ajo kishte veshur…

Read More »
Lajmet e fundit

Durmishi: Shfuqizova vendimin e Pal Lekaj dhe përgjysmova çmimin e paraqitjes për patentë shofer

Zëvendësministri i Infrastrukturës, Hysen Durmishi, ka shkruar edhe njëherë për uljen e çmimit të paraqitjes së provimit për patentë shoferë,…

Read More »
Lajmet e fundit

Anëtarja e Kryesisë së LDK-së kritikon Gërvallën pas paraqitjes në Këshill të Sigurimit

Anëtarja e kryesisë së LDK-së e ish-konsullja në New York e Kosovës, Teuta Sahatqija, ka thënë se ministrja e Jashtme e Kosovës,…

Read More »
Back to top button