pandemike

Lajmet e fundit

Selmanaj: Presidentja s’po flet për gjendjen e rëndë pandemike, të zhveshët nga ndikimi që e ka nga Kurti

Fitore të Demokracisë dhe të opozitës po e konsideron deputeti i LDK-së, Driton Selmanaj, largimin e mundësisë për shtyrje të…

Read More »
Lajmet e fundit

Ish-zëvendësministri i VV-së kundër shtyrjes së zgjedhjeve: Situata pandemike duhet të përmirësohet deri në tetor

Ish-zëvendësministëri i Arsimit nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Jusuf Thaçi, thotë se zgjedhjet komunale në Kosovë nuk duhet të shtyhen…

Read More »
Lajmet e fundit

Mbi 2.5 milionë euro gjoba pandemike

112 mijë e 156 gjoba janë shqiptuar në Kosovë muajt janar-gusht, në bazë të Ligjit për Pandeminë COVID-19. Jo të…

Read More »
Lajmet e fundit

Zemaj: E kam lutur kryeministrin që të punojë në menaxhimin e situatës pandemike

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj ka thënë se thirrja e opozitës që situata pandemike në Kosovë të…

Read More »
Bota

Australia lufton me grupe të Covid-19 në një fazë të re pandemike

Australia luftoi për të përmbajtur disa grupe COVID-19 anembanë vendit të hënën në atë që disa ekspertët e kanë përshkruar…

Read More »
Back to top button