Osmanin

Lajmet e fundit

Pas takimit me Osmanin, Lajçak niset drejtë Qeverisë

Përfaqësuesi Special i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak po qëndron sot për vizitë zyrtare në Prishtinë. Kësisoj, takimi…

Read More »
Lajmet e fundit

Pas takimit me Osmanin, Lajçak niset drejt Qeverisë

Përfaqësuesi Special i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak po qëndron sot për vizitë zyrtare në Prishtinë. Kësisoj, takimi…

Read More »
Lajmet e fundit

Lajçak në Kosovë, do të takohet me Kurtin dhe Osmanin

Emisari i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, gjatë ditës së sotme do të qëndrojë në Kosovë. Ai do…

Read More »
Lajmet e fundit

Në ftesën e Biden për Osmanin: Mezi pres të ju takoj në Samitin për Demokraci

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, e ka ftuar Kosovën në Samitin për Demokraci që organizohet në…

Read More »
Lajmet e fundit

Behrami ironizon me Osmanin dhe Kurtin: Të aplikojnë në Lëvizjen e të Painkuadruarëve

Ish-këshilltati i presidentit, Hashim Thaçi, Artan Behrami, përmes një postimi në Facebook, ka ironizuar me mosftesën qe Presidenti amerikan, Joe…

Read More »
Back to top button