orë

Lajmet e fundit

Asnjë i vdekur nga Covid-19, shërohen 158 pacientë për 24 orë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se që nga dje janë konfirmuar 20 raste të reja me COVID-19. Raste të vdekjes…

Read More »
Lajmet e fundit

24 orë kryetar, Uran Ismaili nënshkruan zotimet për lagjet Tophane dhe Arbëri

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga PDK-ja, Uran Ismaili ka nënshkruar zotimet edhe për lagjen e Tophanes e Arbërisë, raporton…

Read More »
Lajmet e fundit

24 orë kryetar: Uran Ismaili viziton dhe u ofron mbështetje Shoqatës së Pensionistëve

Kandidati për Kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili sot e ka nisë realizimin e iniciative tjetër shumë unike. Ai ka njoftuar…

Read More »
Lajmet e fundit

Aktivitete pa ndalur, Uran Ismaili në 24 orë me takime e vizita nëpër Prishtinë

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga PDK-ja, Uran Ismaili, tha para gazetarëve se po fillon një aktivitet 24…

Read More »
Lajmet e fundit

11 viktima dhe 468 rate pozitive në Maqedoninë e Veriut për 24 orë

11 persona kanë humbur betejën me COVID gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Ndërkaq janë regjistruar 468…

Read More »
Back to top button