njerëzit

Bota

Si funksionon Bitcoin, ku mund ta blini atë dhe pse njerëzit po bëhen të pasur?

Monedha dixhitale konusmon më shumë energji elektrike dhe prodhon më shumë emetime se shumica e vendeve. Monedha ka ndihmuar që…

Read More »
Lajmet e fundit

Krasniqi ia liston Kurtit njerëzit që ka marrë në parti: VV-ja nuk ngjan me lëvizjen ku Astriti ishte aktivist

Aktivisti i PSD-së, Frashër Krasniqi ka kritikuar disa zyrëtarë që janë kyqur rishtazi në Lëvizjen Vetëvendosje, duke thënë se ishin…

Read More »
Lajmet e fundit

Mustafa ironizon me kërcënimin ndaj kryeministrit, kujton sulmin “nga njerëzit e Kurtit më 2016”

Ish-kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka ironizuar me kërcënimin që ka marrë kryeministri aktual, Albin Kurti teksa ka kujtuar një…

Read More »
Lajmet e fundit

Izetbegoviq përmend luftën: Nëse njerëzit duan të jetojnë, duhet të jenë gati të vdesin

Kreu i Partisë së Veprimit Demokratik (SDA) në Bosnjë e Hercegovinë, Bakir Izetbegoviq ka folur sërish për mundësinë e luftës.…

Read More »
Lajmet e fundit

Studimi: Sa shpesh mund të infektohen me Covid-19 njerëzit e pavaksinuar

Për sa kohë do të zgjasë imuniteti natyror pas infektimit me Covid-19? Mund të mos jetë aq gjatë sa ç’mendoni.…

Read More »
Back to top button