ngjarjen

Lajmet e fundit

Kishte marrë thikën nga shtëpia dhe theri në abdomen të dashurin e saj, detaje për ngjarjen në Ferizaj

Gjykata Themelore në Ferizaj, ia ka caktuar masën e arrestit shtëpiak në kohëzgjatje prej një muaji të pandehurës E.H. shtetase…

Read More »
Lajmet e fundit

Rama dhe Vuçiqi anulojnë pjesëmarrjen në ngjarjen e nesërme në Novi Sad

Pavarësisht raportimeve, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq nuk do të flasin në konferencën e…

Read More »
Lajmet e fundit

Qeveria e Maqedonisë shpall tre ditë zie për ngjarjen në Tetovë, kërkon që ekspertë të huaj të kryejnë hetime

Me një minutë heshtje në shenjë respekti për viktimat e zjarrit tragjik në qendrën e modular për Kovid në spitalin…

Read More »
Auto

iPhone 13 do të prezantohet më 14 shtator në ngjarjen më të madhe të Apple për këtë vit

Ngjarja më e madhe e këtij viti të gjigantit të teknologjisë Apple do të jetë virtual, me një portofol potencialisht…

Read More »
Lajmet e fundit

Nesër bllokohet qendra e Shkupit, do të bëhet provë e përgjithshme për ngjarjen “30 vjet pavarësi”

Me rastin e Ditës së Pavarësisë në zonën qendrore të qytetit në Shkup më 8 shtator, do të mbahet festimi…

Read More »
Back to top button