nëpër

Lajmet e fundit

121 pacientë me Covid-19 të shtrirë nëpër spitale, shtatë në gjendje të rënduar

Shërbimi Klinik dhe Universitar i Kosovës ka njoftuar se 121 pacientë të infektuar me COVID-19 janë të shtrirë nëpër spitale.…

Read More »
Lajmet e fundit

Aktivitete pa ndalur, Uran Ismaili në 24 orë me takime e vizita nëpër Prishtinë

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga PDK-ja, Uran Ismaili, tha para gazetarëve se po fillon një aktivitet 24…

Read More »
Bota

CIA në alarm: Dikush po ekzekuton informatorët tanë nëpër botë

Një kabllogram i CIA-s i botuar së fundi nga gazeta New York Times, nxjerr në pah problemin e madh që…

Read More »
Auto

Vetura elektronike kineze lëvizë në mënyrë autonome nëpër qytet

Xpeng P5 mund të lëvizë në mënyrë të pavarur nëpër trafikun e qytetit me sistemin e tij të avancuar autopilot.…

Read More »
Lajmet e fundit

ShSKUK: Më shumë lirime sesa pranime të pacientëve me Covid-19, nëpër spitale

Bazuar në raportet e dërguara nga klinikat Covid-19 në QKUK dhe spitalet e përgjithshme, në 24 orët e fundit ka…

Read More »
Back to top button