Lajmet e fundit

Haziri: Gara në Gjilan është mes meje dhe një grupi të Vetëvendosjes

Kandidati i LDK’së për kryetar të Gjilanit, Lutfi Haziri tha se po bën garë në këtë komunë me një grup…

Read More »
Lajmet e fundit

Lutfi Haziri: Në javën e fundit krejt VV-ja erdhi në Gjilan

Nënkryetari i LDK’së Lutfi Haziri thotë se LDK është partia e parë në Gjilan dhe është i bindur se do…

Read More »
Lajmet e fundit

Tetë të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3180 testime, nga…

Read More »
Bota

Berlusconi shpallet i pafajshëm për një nga akuzat në rastin “Rubi”

Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi shpallet i pafajshëm për njërën nga tre akuzat për procesin “Rubi”, atë të korruptimit të dëshmitarëve.…

Read More »
Bota

Merkel nderohet nga liderët evropianë në samitin e saj të fundit në Bruksel

Liderët evropianë e kanë nderuar kancelaren gjermane, Angela Merkel, të premten në një samit në Bruksel që pritet të jetë…

Read More »
Back to top button