Mustafës

Lajmet e fundit

Gjykimi i Salih Mustafës i mbyllur për publikun, nesër përfundon dëgjimi i dëshmitarit të katërt

Në Dhomat e Specializuara në Hagë ka vazhduar sot dëgjimi i dëshmitarit të katërt të Zyrës së Prokurorit të Specializuar…

Read More »
Lajmet e fundit

Vazhdon edhe sot gjykimi ndaj Salih Mustafës në Hagë

Në Gjykatën Speciale në Hagë edhe sot do të vazhdojë procesi gjyqësor ndaj ish-pjesëtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Salih…

Read More »
Lajmet e fundit

Gjykimi ndaj Qemajl Mustafës dhe të tjerëve, 14 të akuzuar mbrohen në heshtje

14 të akuzuar, në rastin ku së bashku me ish-kryetarin e Komunës së Gjilanit, Qemajl Mustafën dhe 22 të tjerë akuzohen…

Read More »
Lajmet e fundit

Nis vazhdimi i seancës së gjykimit ndaj Salih Mustafës

Ka nisur vazhdimi i seancës gjyqësore ndaj Salih Mustafës, ish-pjesëtar i UÇK-së, i akuzuar nga Dhomat e Specializuara për krime…

Read More »
Lajmet e fundit

Arben Gashi: Isa Mustafës ia kanë lanë që e ka nënshkruar Asociacionin

Shefi i grupit të Kuvendit të LDK-së, Arben Gashi, ka thënë se Isa Mustafa nuk ka qenë personi që e…

Read More »
Back to top button