mua

Lajmet e fundit

Daut Haradinaj kujton bashkëluftëtarin Adrian Krasniqi: Ishte inspirim për mua dhe luftëtarët e tjerë

Ish komandanti i UÇK-së, Daut Haradinaj, ka kujtuar bashkëluftëtarin e tij, heroin Adrian Krasniqi, në përvjetorin e rënies së tij.…

Read More »
Lajmet e fundit

Haradinaj për situatën në veri: Mua s’do të mundnin me ma blloku rrugën

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, thotë se qeveria e Kosovës ka dështuar për të vendosur reciprocitetin…

Read More »
Lajmet e fundit

Osmani nga Berlini: Sfida më e madhe për mua dhe qytetarët, reformat në drejtësi

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, gjatë një diskutimi në Rrjetin për Politikë të Jashtme (DGAP) në Berlin ka thënë se…

Read More »
Lajmet e fundit

Zeka: Për mua më problem janë mbeturinat në bregdetin e Shqipërisë se sa muzika e Bregoviçit në Korçë

Ish–deputeti, Milaim Zeka ka folur sërish për përformancën e këngëtarit serb, Bregoviç në festen e birrës në Korçë. Ai me…

Read More »
Sport

“Më bëtë mua dhe familjen time të ndihemi si në shtëpinë”, Hysaj falënderon tifozët e Napolit pas kalimit te Lazio

Elseid Hysaj është përfshirë në listën e lojtarëve të Lazios të pranishëm për kampin para-sezonal në Auronzo di Cadore dhe…

Read More »
Back to top button