mirëkuptimi

Lajmet e fundit

Gërvalla nënshkruan memorandum mirëkuptimi me Belizenë në Nju Jork

Në prani të Presidentes së Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani dhe Kryeministrit të Belizesë, John Briceño, Ministrja e Punëve të…

Read More »
Lajmet e fundit

Ministri Peci nënshkruan Memorandum Mirëkuptimi me Universitetin e Iowas

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci po qëndron për një vizitë zyrtare në Iowa të Shteteve të…

Read More »
Lajmet e fundit

Kryekuvendari Konjufca dhe ambasadori norvegjez nënshkruajnë Memorandum Mirëkuptimi

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, priti sot në takim ambasadorin norvegjez Jens Erik Grøndahl, me ç‘rast…

Read More »
Lajmet e fundit

Memorandum mirëkuptimi në mes të KPK-së, organizatave përfaqësuese të shoqërisë civile dhe KMShK

Kryesuesi i Këshillit Prokurorial i Kosovës, Jetish Maloku, ka nënshkruar një memorandum të mirëkuptimit në mes të KPK-së dhe organizatave…

Read More »
Lajmet e fundit

Ministria e Arsimit dhe Ambasada e Britanisë nënshkruajnë memorandum mirëkuptimi

Ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci dhe Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbot kanë nënshkruar një memorandum mirëkuptimi…

Read More »
Back to top button