masiv

Bota

ShBA-ja shënon rekord masiv të të vdekurve nga mbidoza e drogës

Më shumë se 100.000 amerikanë raportohet të kenë vdekur nga mbidoza e drogës për 12 muaj gjatë pandemisë. Kjo është…

Read More »
Lajmet e fundit

Helmimi masiv në Krujë, Prokuroria merr nën hetim 3 zyrtarë, lejuan ndotjen e ujit të pijshëm

Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Krujë ka marrë nën hetim 3 persona për helmimin masiv në Krujë disa ditë më parë.…

Read More »
Lajmet e fundit

Helmimi masiv, Prokuroria e Krujës: Ekspertim mjeko-ligjor si dhe hetim të analizave të ujit të pijshëm

Prokuroria e Krujës ka reaguar zyrtarisht pas situatës në spital ku janë paraqitur me shenja helmimi një numër i madh…

Read More »
Lajmet e fundit

Pas helmimit masiv, reagon Ujësjellësi në Krujë

Në vijim të situatës së ndodhur në qytetin e Krujës, ku gjatë ditës së djeshme, e Hënë datë 25/10/2021, janë…

Read More »
Bota

Shkencëtarët të frikësuar nga shpërthimi masiv i gripit

Shpërthimi i sezonit të gripit këtë dimër mund të përkeqësojë edhe më shumë situatën e Covid, pasi  një sërë masash…

Read More »
Back to top button