mashtrues

Lajmet e fundit

Haradinaj e quan Kurtin mashtrues: Po i’u shërben interesave të Putinit, të jap dorëheqje

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, në një konferencë për medie ka kritikuar Qeverinë e vendit për anulimin e projektit amerikan…

Read More »
Lajmet e fundit

Haradinaj e quan Kurtin mashtrues: Po u shërben interesave të Putinit, të japë dorëheqje

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, në një konferencë për medie ka kritikuar Qeverinë e vendit për anulimin e projektit amerikan…

Read More »
Lajmet e fundit

Haradinaj thotë se Kurti është mashtrues dhe u shërben interesave të Putinit: Osmani s’ka ku të fshihet

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, në një konferencë për medie ka kritikuar Qeverinë e vendit për anulimin e projektit amerikan…

Read More »
Bota

Zyrtari amerikan: Talebanët s’kanë ndryshuar, janë të njëjtët mashtrues

Talebanët kontrolluan për herë të fundit Afganistanin nga viti 1996 deri në 2001, derisa forcat amerikane dhe aleatët u futën…

Read More »
Lajmet e fundit

Skender Hyseni: Kurti është një manipulues dhe mashtrues gjenial

Ish-koordinatori i dialogut mes Kosovës dhe Serbisë, Skender Hyseni ka reaguar pasi Kuvendi i Kosovës nuk arriti që të miratojë…

Read More »
Back to top button