#Loriana Kuka

Sport

“Dardanët” bëjnë thirrje për t’i pritur xhudistët kosovarë pas suksesit në Olimpiadë

Tifogrupi, “Dardanët” kanë bërë thirrje për të dalur në pritje të xhudistëve kosovar të cilët shumë shpejt pritet të kthehen…

Read More »
Sport

Në këtë ditë Loriana Kuka fillon garat në xhudo

E mërkura ishte ditë pushimi për sportistët kosovar në Lojërat Olimpike që po zhvillohen në Tokyo, shkruan Insajderi. Loriana Kuka…

Read More »
Sport

Edhe India shkrun për sukeset e Kosovës në Lojërat Olimpike

Dy medaljet e arta të fituara nga Distria Krasniqi dhe Nora Gjakova u komentuan nga media të shumta si në…

Read More »
Back to top button