larta

Fashion

Është e gjatë vetëm 157 centimetra, por edhe pa taka të larta duket perfekt, Eva Longoria, në një paraqitje të fuqishme dhe të thjeshtë

Aktorja hollivudiane, Eva Longoria, është gjithmonë e kuruar në mënyrë të përsosur dhe rrallëherë kemi rastin ta shohim në edicione…

Read More »
Lajmet e fundit

Shifra të larta të COVID-19 në rajon, rrezik edhe për Kosovën

Situata epidemiologjike në Kosovë është jostabile, pasi shkalla e infeksionit me koronavirus në rajon është e lartë, thotë drejtori i…

Read More »
Bota

“Europa goditet nga çmime rekord të larta të energjisë”

Çmimet e energjisë kanë alarmuar udhëheqësit evropianë dhe trazuan tregjet globale në javët e para të tetorit, duke ngritur shqetësimet…

Read More »
Bota

Evropa goditet nga çmime rekord të larta të energjisë

Komisioni Evropian javën e kaluar publikoi një paketë masash ndaj rritjes së çmimeve të energjisë, të cilat kanë kufizuar prodhimin…

Read More »
Lajmet e fundit

Epoka e bollëkut ka mbaruar, ja pse çmimet e karburanteve do të mbeten të larta

Gjatë pjesës më të madhe të dekadës së fundit, fjala më e përdorur në sektorin e energjisë ishte “bollëk”. Një…

Read More »
Back to top button