lajmet e fundit shqip

Lajmet e fundit

Të mërkurën Kuvendi mban seancë për shqyrtimin e Projektligjit për ndarjet buxhetore

Kuvendi i Kosovës të mërkurën do të mbajë seancë plenare. Në rend të ditës do të jetë shqyrtimi i dytë…

Read More »
Lajmet e fundit

Në nderim të viktimave në Kroaci, shtyhet mbledhja e Kryesisë së Kuvendit të Kosovës

Në nderim të viktimave në Kroaci dhe shpalljes ditë zie, me kërkesë të kryetarit të Kuvendit Glauk Konjufca, është shtyrë…

Read More »
Lajmet e fundit

Policia kroate: Identiteti i dy të vdekurve nga aksidenti i djeshëm është ende i panjohur

Policia kroate ka raportuar se identitetet e tetë të vdekurve nga aksidenti i djeshëm tragjik janë konfirmuar, ndërsa identitetet e…

Read More »
Lajmet e fundit

Projektligji për Agjencinë për parandalimin e korrupsionit e merr miratimin e deputetëve

Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe mbikëqyrjen e Agjencisë kundër Korrupsionit ka miratuar në parim Projektligjin për…

Read More »
Lajmet e fundit

Rishikimi i buxhetit kalon në Komisionin për Integrim Evropian

Komisioni për Integrim Evropian me gjashtë vota për e ka votuar Projektligjin për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit mbi ndarjet…

Read More »
Back to top button