lajmet e fundit ne kosove

Lajmet e fundit

Anton Quni lideri ideal për ta udhëhequr Prizrenin

Kandidati për kryetar të Prizrenit nga radhët e LDK-së, Anton Quni njihet për vlerat dhe meritat e tij. Megjithatë, Quni…

Read More »
Lajmet e fundit

Maxhunajt të bindur për fitoren e Xhafer Tahirit

Kur janë në pyetje zgjedhjet lokale, në fshatin Maxhunaj, kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të Komunës së Vushtrrisë nga…

Read More »
Lajmet e fundit

Gorani: Ata që mendojnë se KFOR-i është këtu te luftojë për neve, jetojnë me deluzione

Analisti Dukagjin Gorani në emisionin Pressing të T7, ka folur për situatën e krijuar në veri të vendit. Gorani tha…

Read More »
Lajmet e fundit

Kurti thotë se pikat kufitare po i bllokojnë persona me veprimtari kriminale, publikon të dhënat e dy personave

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka publikuar profilin e dy personave me prapavijë kriminale, për të cilët po thotë se…

Read More »
Lajmet e fundit

Presidentja Osmani ndërpret vizitën në Nju Jork shkaku i zhvillimeve në veri

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka ndërprerë vizitën e saj në Nju Jork dhe është nisur për në Prishtinë për…

Read More »
Back to top button