lajme

Lajmet e fundit

Maqedoni e Veriut: 39 raste te reja e 12 të shëruar nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë së Maqedonisë së Veriut ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 39 raste të…

Read More »
Bota

NATO përsërit përkrahjen për Afganistanin

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, tha se ka biseduar në telefon me presidentin e Afganistanit, Ashraf Ghani, për…

Read More »
Lajmet e fundit

Abdixhiku: Kam gjetur LDK-në në gjysmën e komunave në prag të shuarjes

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka deklaruar se në kohën kur mori pozitën e kreut të partisë,…

Read More »
Lajmet e fundit

Deputeti Lala dhe Ministri Krasniqi vizituan qendrën transfer në Komunën e Gjakovës

Deputeti Fridon Lala i shoqëruar nga ministri i MAPL-së Elbert Krasniqi dhe këshilltari për menaxhim të mbeturinave nga Ministria e…

Read More »
Lajmet e fundit

Grusht me truprojat në Sarandë, arrestohet një person, nën hetim turistët nga Anglia e Kosova

Një person në Sarandë është vënë në pranga ndërsa 9 të tjerë janë vënë nën hetim për shkak të një…

Read More »
Back to top button