lajme flash

Lajmet e fundit

Tërmkolli për gjendjen në veri: Kryeministër, vepro ose ec

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, ka reaguan pas djegies së disa institucioneve në veri. Ajo tha se kreu i Qeverisë,…

Read More »
Lajmet e fundit

Nëna e fëmijëve të vrarë dërgohet në spitalin e Dubrovnikut – babai vrasës në gjendje të mirë shëndetësore në spital

E shoqëruar nga një partner, nëna e fëmijëve të vrarë, një djalë katërvjeçar dhe binjakët shtatë vjeçarë (djalë dhe një…

Read More »
Lajmet e fundit

Reagon Kurti: Sulmet e tilla në veri dhe kriminelët që i bëjnë ato nuk do të tolerohen

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se sulmet në Qendrat e Regjistrimit të Automjeteve në Zubin Potok dhe në…

Read More »
Lajmet e fundit

Daut Haradinaj: Mramori do të kthehet në zonë atraktive dhe të zhvilluar

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj në kuadër të aktiviteteve të tij në kryeqytet, ka vizituar fshatin Mramor. Haradinaj…

Read More »
Bota

Zvicra shton disa shtete në listën e rrezikut

Sekretariati Shtetëror për Migracionin (SEM) ka përditësuar sot listën e vendeve me rrezik, në marrëveshje me vendet e tjera të…

Read More »
Back to top button