lajme ditore

Lajmet e fundit

Sondazhi i Klanit: Prishtina shkon në balotazh ndërmjet Vitisë dhe Ismailit

Në emisionin e sotëm në Rubikon mysafir ishte Kryetari i Prishtinës në 8 vitet e fundit, Shpend Ahmeti. Gjatë këtij…

Read More »
Bota

Reciprociteti për targat, Trajkoviq: Vuçiq kishte shpresuar se Kosova do të ndahej deri në vitin 2021

Politikanja serbe dhe ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, tash kryetare e Lëvizjes Evropiane të Serbëve nga Kosova, Rada Trajkoviq, ka…

Read More »
Lajmet e fundit

“Eco-City” – plani i Daut Haradinajt që do ta pastrojë Prishtinën

Sistemi i shërbimeve komunale të pastrimit dhe mirëmbajtjes nuk është i rregulluar dhe i menaxhuar më së miri nga Komuna…

Read More »
Lajmet e fundit

S’ka më pacientë me Covid-19, Klinika e Dermatologjisë i kthehet normalitetit

Klinika e Dermatologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës po i kthehet normalitetit, pas një kohe të gjatë. Me rekomandim…

Read More »
Lajmet e fundit

“Nuk e njoh”, deklarata e Daut Haradinajt për kandidatin e VV-së

Kandidati i AAK-së për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, ka treguar se çfarë mendimi ka për kundërkandidatët e tij. Për…

Read More »
Back to top button