Kush

Lajmet e fundit

Blerim Latifi tregon se kush ia la emrin UÇK-së

Profesori universitar, Blerim Latifi, ka folur në emisionin Pressing në T7 lidhur me themelimin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Sot…

Read More »
Lajmet e fundit

Kurti: Fëmijët nuk zgjedhin kush i udhëheq, të sigurohemi që demokracia s’po i diskriminon

Kryeministri Albin Kurti, tha se fëmijëve duhet që tu ofrohet mundësi që të rriten në një mjedis të sigurt dhe…

Read More »
Lajmet e fundit

Kush është Kritale Ivezaj-Rama, “Zonja e Parë” e Prishtinës

Kristale Ivezaj-Rama është gruaja e kryetarit të Prishtinës, Përparim Rama. Ajo është themeluese e “The Balkan Artists”, i cili është…

Read More »
Lajmet e fundit

Kush është Kristale Ivezaj-Rama, “Zonja e Parë” e Prishtinës

Kristale Ivezaj-Rama është gruaja e kryetarit të Prishtinës, Përparim Rama. Ajo është themeluese e “The Balkan Artists”, i cili është…

Read More »
Lajmet e fundit

Rama publikon videon: Kush dhe pse duhet të merret doza e tretë e vaksinës anti-COVID

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me publikimin e një videoje ku shfaqen disa informacione pse qytetarët duhet ta…

Read More »
Back to top button