kundër

Bota

Revoltat kundër Covid, vala e re e trazirave në Evropë

Anglia hoqi në mënyrë të pamatur kufizimet e Covid-19 në korrik, duke u mbështetur vetëm te vaksinat. Por fqinjët tanë…

Read More »
Bota

Qindra protestues kundërshtojnë masat kundër COVID-19 në rrugët e Kievit

Qindra protestues kanë dalë në rrugët e kryeqytetit të Ukrainës, Kiev, për të kundërshtuar masat kundër COVID-19 dhe programin e…

Read More »
Lajmet e fundit

Kurti flet në Austri për rezultatin e zgjedhjeve lokale: Të gjithë u bënë bashkë kundër VV-së

Kryeministri Albin Kurti ka folur në institutin austriak Karl-Renner në Vjenë për rënien e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet lokale. Kurti…

Read More »
Lajmet e fundit

Kurti flet në Austri për rezultatin në lokale: Të gjithë u bënë bashkë kundër VV-së

Kryeministri Albin Kurti ka folur në institutin austriak Karl-Renner në Vjenë për rënien e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet lokale. Kurti…

Read More »
Bota

Rusia thotë se ShBA-ja këtë muaj ka ushtruar sulm bërthamor kundër saj

Ministri i Mbrojtjes i Rusisë të martën i akuzoi aeroplanët bombardues amerikanë se kanë kryer një ushtrim për sulm bërthamor…

Read More »
Back to top button