kritikon

Lajmet e fundit

Ish-sekretari i MIE-së e kritikon Borellin: Roli i tij është të jetë balancues, s’duhet të mbajë anë

Ish-sekretari i ministrisë së Integrimit Evropian Demush Shasha i ka quajtur të pavend deklaratat e përfaqësuesit të BE-së për Punët…

Read More »
Lajmet e fundit

AKR-ja kritikon mediet, paralajmëron ankesë në KPM e KQZ

Nënkryetari i komunës së Prishtinës nga AKR-ja, Selim Pacolli ka thënë se gjatë fushatës zgjedhore disa media kanë anashkaluar kandidatin…

Read More »
Lajmet e fundit

Auditorja e Përgjithshme kërkon uljen e pagës për 1 mijë €, opozita e kritikon Qeverinë

Auditorja e Përgjithshme, Vlora Spanca në Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere ka kërkuar ulje të pagës për rreth 25%,…

Read More »
Lajmet e fundit

​Rama kritikon BE-në për mos liberalizimin e vizave për qytetarët e Kosovës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është shprehur me tone kritike në samitin e BE-Ballkani Perëndimor në Brdo të Sllovenisë, për…

Read More »
Lajmet e fundit

​Rama kritikon BE-në për mosliberalizimin e vizave për kosovarët, përmend krerët e UÇK-së që po mbahen në Hagë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka folur për Kosovën gjatë fjalimit të tij në Brdo të Sllovenisë, ku është mbajtur…

Read More »
Back to top button