kohën

Bota

Gjermania e gjykon 100 vjeçarin, rojë në kohën e nazizmit

Shtatëdhjetë e gjashtë vjet pas përfundimit të Luftës së Dytë Botërore, një ish-rojë e kampit të përqendrimit ka dalë para…

Read More »
Lajmet e fundit

Kongresmeni amerikan: Atmosfera e mosndëshkimit në Serbi ta kujton kohën e Millosheviqit

Kongresmeni amerikan nga New Jersey, Chris Smith, deklaroi se ka probleme serioze dhe pengesa në respektimin e të drejtave të…

Read More »
Bota

Merkeli do të vizitojë Poloninë në kohën kur po ballafaqohen me presionin e Bjellorusisë për emigrantë

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, do të vizitojë Poloninë të shtunën për të zhvilluar takim me kryeministrin Mateusz Morawiecki, në kohën…

Read More »
Lajmet e fundit

Kajtazi: Reagimi i policisë ndaj aksionit të PSD-së ishte më brutal se në kohën kur arrestohej Kurti

Ndërhyrja e Policisë së Kosovës në aksionin e PSD-së po cilësohet si reagimi më brutal se në koëhn kur arrestohej…

Read More »
Lajmet e fundit

Berisha: Kurti e Osmani shikojnë lojë futbolli në kohën kur vdesin fëmijët në barkun e nanës

Opinionistja Kimete Berisha ka renditur disa nga veprimet e paprecedenta të Qeverisë Kurti. Sipas saj, Vetëvendosjes i ka dalë boja.…

Read More »
Back to top button