klipin

Fashion

Normani tregon ‘anën e egër’ në kristale, korse dhe veshje të tjera në klipin e ri

Një vit pasi bëri një shfaqje të paharrueshme në videon muzikore virale të Cardi B dhe Megan Thee Stallion “WAP”,…

Read More »
Fashion

Pas paraqitje si kaubojse në klipin e fundit, Dua Lipa i qëndron besnike stilit edhe në pishinë

Nëse dikush mund ta bëjë një kapelë kauboj të ndritur të duket si aksesori numër një i pranverës / verës,…

Read More »
Fashion

Billie Eilish shfaqet me veshjet e markës së Kim Kardashian në klipin “Lost Cause”

Të mërkurën, super ylli muzikës pop lansoi klipin e saj të ri për këngën “Lost Cause”. Në klip Eilish dhe…

Read More »
Fashion

Veshjet e mahnitshme në klipin e parë të Addison Rae

Superylli i TikTok, Addison Rae ka lansuar ​​një videoklip surprizë për këngën e saj debutues “Obsession”. Kjo shënon hapin e…

Read More »
Back to top button