kërkon

Lajmet e fundit

Von Cramon kërkon hetim të shpejtë për zbardhjen e vrasjes së tre personave në Gllogjan

Pas vrasjes së tre personave në një autobus që barte nxënës nga Gjakova në Deçan, ku në mesin e tyre…

Read More »
Lajmet e fundit

Haradinaj i trishtuar pas sulmit kriminal në Gllogjan, kërkon të zbardhet rasti

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar ndaj vrasjes së trefishtë në Gllogjan të Deçanit, duke…

Read More »
Lajmet e fundit

Bëri thirrje për hakmarrje ndaj Amerikës, Prokurori kërkon dënimin e Ikballe Hudutit

Në fjalën përfundimtare, në gjykimin ndaj Ikballe Berisha-Hudutit, e akuzuar për shtytje në terrorizëm, prokurori Afrim Shefkiu në seancën e…

Read More »
Lajmet e fundit

OVL e UÇK-së kërkon takim me Kurtin: Qeveria po injoron të gjitha kërkesat tona

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së po kërkon takim me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, pasi siç thonë ata…

Read More »
Lajmet e fundit

Zemaj kërkon nga Qeveria dhe MSh-ja që urgjentisht të marrin masa për gjendjen me Coronavirus

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, ka kërkuar nga Qeveria dhe Ministria e Shëndetësisë të ndërmarrë masa adekuate për gjendjen me…

Read More »
Back to top button