katërt

Lajmet e fundit

Plagosja e dyfishtë në argjendarinë në Prizren, arrestohet personi i katërt

Është prangosur edhe personi i katërt për tentim-grabitjen në një argjendari në Prizren dhe plagosjen e dy personave, që janë…

Read More »
Bota

Evropa vendos kufizime pas valës së katërt të rritjes së rasteve me Coronavirus

Në të gjithë Evropën, kufizime gjithëpërfshirëse për COVID-19 po vendosen në një përpjekje për të trajtuar një valë të katërt…

Read More »
Bota

Merkel thotë se vala e katërt e COVID-it po e godet Gjermaninë me “forcë të plotë”

Kancelarja gjermane Angela Merkel e ka përshkruar situatën me COVID-19 në shtetin e saj si shumë dramatike. Si kancelare në…

Read More »
Bota

Për herë të parë diskutohet për dozën e katërt të vaksinës anti-Covid

Në një deklaratë, Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve tha se disa njerëz me imunosupresion ( një aftësi e…

Read More »
Auto

Prezantohet gjenerata e katërt e Lexus LX 600

Lexus vetura më luksoze SUV e Toyota,  sjell një motor me të vogël por me fuqi më të madhe, që…

Read More »
Back to top button