kaltër

Fashion

Ngjyra fituese këtë vjeshtë: vishu me bruz të kaltër, dhe kurrë nuk do të gabosh!

Nuancat që na shoqërojnë me detin e largët, ekzotik, janë gjithashtu të popullarizuara edhe në fund të vitit I veshim…

Read More »
Fashion

Bella Hadid duket shumë me stil në të kaltër ndërsa shëtitet me të dashurin e saj Marc Kalman, në New York

Supermodelja 24-vjeçare dhe i dashuri i saj duket se po e shfrytëzojnë sa më shumë motin e këndshëm të mëngjesit,…

Read More »
Sport

Sportistët e Kosovës do të jenë të veshur bardhë e kaltër në Lojërat Olimpike në Tokio

Komiteti Olimpik i Kosovës (KOK), bën prezantimin e uniformës së ekipit olimpik të Kosovës për Lojërat Olimpike “Tokio 2020”, raporton…

Read More »
Back to top button