jepet

Lajmet e fundit

Pamje pas tentim-grabitjes në Prizren, i jepet ndihmë urgjente mjeksore të plagosurve (Video)

Dy persona kanë mbetur të plagosur nga një tentim-grabitje në një argjentari në Prizren. Një ekip emergjent ka shkuar në…

Read More »
Lajmet e fundit

Ministria e Shëndetësisë: Do të jepet doza e tretë dhe doza përforcuese anti-Covid

Ministria e Shëndetësisë, në një përgjigje për Gazeta Blic, ka bërë të ditur se shumë shpejt do të merret vendimi…

Read More »
Bota

Autoriteti francez: Të rinjve të mos u jepet kjo vaksinë amerikane

Autoriteti i shëndetit publik në Francë ka rekomanduar që personat nën moshën 30-vjeçare ta marrin vaksinën e kompanisë “Pfizer” e…

Read More »
Lajmet e fundit

Kompania “Meka” ua rrit pagat punëtorëve për 5%, Piraj thotë se do të jepet edhe paga 13 e 14

Pronari i kompanisë “Meka”, Burim Piraj ka bërë të ditur se ka marrë vendim për rritjen e pagave për 5%.…

Read More »
Bota

Mënyra se si t’i jepet fund Covid-19 në fokus të G20

Në Samitin e G20 tema kryesore do të jetë gjeja e mënyrës së si t’i jepet fund pandemisë së Covid-19.…

Read More »
Back to top button