Java

Lajmet e fundit

Nga java e ardhshme pritet ndryshim i motit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se të dielën parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët por edhe me intervale të…

Read More »
Lajmet e fundit

Java e vaksinimit masiv, Rama thirrje studentëve: Vaksinohuni

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, u ka bërë thirrje të gjithë studentëve që të vaksinohen. Në një postim në rrjetet…

Read More »
Fashion

Veshjet më të bukura nga Java e Modës në Paris

Java e Modës në Paris u mbajt nga 28 shtatori deri më 6 tetor. Aty pati shumë momente interesante duke…

Read More »
Lajmet e fundit

Shi e bubullima nga java e ardhshme, parashikimi i motit për pesë ditë

Në fillim të javës mot i nxehtë. Nga e mërkura shi e bubullima dhe rënie e temperaturës, parashikon “Prishtina Weather”. Në ditët…

Read More »
Bota

Italia heq detyrimin për maska nga java e ardhshme

Italia do ta heqë detyrimin për veshje të maskës në ambiente të jashtme, nisur nga 28 qershori. Qeveria tha se…

Read More »
Back to top button