Ishte

Lajmet e fundit

Flet djali i njërit shofer të autobusit që u aksidentua në Bullgari: Iu gjet trupi në kabinë, ishte duke fjetur

Në aksidentin e të martës që ndodhi në Strumë të Bullgarisë, ishin dy shoferë, e njëri prej tyre u gjet…

Read More »
Lajmet e fundit

Autobusi që u aksidentu në Bullgari nuk ishte regjistruar në doganë kur kishte kaluar kufirin

Doganierët nuk e kanë regjistruar autobusin e djegur të “Besa Trans” kur ai ka kaluar kufirin, por kanë regjistruar vetëm…

Read More »
Lajmet e fundit

Në mesin e të vdekurve në aksidentin në Bullgari ishte edhe asistentja e Universitetit të Tetovës

Edhe Tetova është në zi. Tetovarët humbën 6 bashkëqytetarë të tyre në tragjedinë në Bullgari. Ekipi i televizionit Alsat vizitoi…

Read More »
Lajmet e fundit

Tërhiqet nga aplikimi personi që pretendoi se ishte viktimë në rastin e krerëve të UÇK-së

Një person është tërhequr nga aplikimi i tij për të qenë viktimë pjesëmarrëse në gjykimin kundër krerëve të Ushtrisë Çlirimtare…

Read More »
Lajmet e fundit

“Kurti nuk e njeh asnjë proces historik në Kosovë ku vetë nuk ishte prezent”

Arton Muhaxhiri, nënkryetar i Degës së PDK-së në Pejë, konsideron se lideri i Vetëvendosjes dhe kryeministri aktual, Albin Kurti, nuk…

Read More »
Back to top button