intensiv

Lajmet e fundit

ShSKUK: Asnjë pacient në mjekim intensiv nga Covid-19

Pas një kohe të gjatë që nga fillimi i pandemisë së COVID-19, në mjekimin intensiv të QKUK-së dhe spitaleve të…

Read More »
Lajmet e fundit

Eksperti amerikan: Ballkani të përgatitet për rikthim të angazhimit intensiv amerikan

Charles Kupchan, ekspert i Këshillit për Marrëdhënie me Jashtë në Shtetet e Bashkuara, ka thënë se rajoni i Ballkanit gjendet…

Read More »
Bota

Zeman në kujdes intensiv, si u sëmur kundërshtari i pavarësisë së Kosovës pasi i humbi zgjedhjet?

Presidenti çek Milos Zeman gjatë ditës së djeshme u dërgua në kujdes intensiv, menjëherë pasi mbajti takim me kryeministrin e…

Read More »
Bota

Një ditë pas diskutimeve për qeverinë e re, presidenti çek dërgohet me urgjencë në kujdes intensiv

Presidenti i Çekisë, Millosh Zeman është dërguar me urgjencë në spital për shkak të shqetësimeve shëndetësore, vetëm një ditë pas…

Read More »
Bota

Rast i izoluar: Kosovari nga Gjermania, në kujdes intensiv, pavarësisht vaksinimit

Sipas Institutit Robert Koch, Xhavit Ismajli është një nga 0.03 për qind të më se 50 milionë të vaksinuarve në…

Read More »
Back to top button