infektohen

Bota

I infektohen me koronavirus pjesëtarë të stafit, Putini futet në vetizolim

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, do të futet në vetizolim për shkak se në rrethin e tij të ngushtë janë…

Read More »
Lajmet e fundit

Raka tregon pse në Kosovë po infektohen me koronavirus edhe të vaksinuarit

Lul Raka, mikrobiolog në Institutin Kombëtar të Shëndetit Publik ka shpjeguar rastet kur me Covid-19 po infektohen edhe personat e…

Read More »
Bota

SHBA: Mbi 200 punonjës të vaksinuar të dy spitaleve infektohen me variantin Delta

Më shumë se 200 punonjës në dy spitalet kryesore në San Françisko, në shtetin perëndimor të Kalifornisë, kanë rezultuar pozitiv…

Read More »
Bota

Tetë luanë në një kopsht zoologjik në Indi infektohen me Coronavirus

Tetë luanë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në një kopsht zoologjik në Indi, dhe besohet se janë rastet e para…

Read More »
Back to top button