ideal

Lajmet e fundit

Anton Quni lideri ideal për ta udhëhequr Prizrenin

Kandidati për kryetar të Prizrenit nga radhët e LDK-së, Anton Quni njihet për vlerat dhe meritat e tij. Megjithatë, Quni…

Read More »
Fashion

Modeli ideal për ditët e fundit të verës, e miklon çdo figurë: Patjetër duhet ta keni këtë fund!

Nëse duhet të zgjedhim vetëm një copë që duhet ta kemi në gardërobë në fund të sezonit të verës, atëherë…

Read More »
Sport

Momenti kur Ronaldo humbi një rast ideal nga pesë metra ndaj Torinos

Cristiano Ronaldo humbi në mënyrë të habitshme shansin për të siguruar tre pikët Juventusit ndaj Torinos, pasi shpërdoroi një mundësi…

Read More »
Back to top button