hesht

Lajmet e fundit

Hoxhaj: Në Beograd mbahet samit kundër Kosovës, ministria e Jashtme hesht

Ish-ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se derisa në Beograd po mbahet Samiti i të Painkuadruarve, i…

Read More »
Lajmet e fundit

Kosova s’ka ambasador në Uashington, Bruksel, Paris e Berlin, MPJ-ja hesht

Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ende nuk ka emëruar asnjë ambasador, ndonëse katër muaj më parë janë shkarkuar…

Read More »
Lajmet e fundit

Zyrtarja e PSD-së: Qeveria hesht për vizitën e Trendafilova, Kurti mundohet ta ndrydhë zërin kritik

Dhunë të tepruar të Policia së Kosovës ndaj aktivistëve të Partisë Socialdemokrate, po i konsideron Natyra Kuçi, zëdhënëse në këtë…

Read More »
Lajmet e fundit

Reagon gazetari mitrovicas: Çdo i dyti me simptoma Covidi, Qeveria gjumashe hesht

Gazetari nga Mitrovica, Muharrem Vojvoda, ka kritikuar Qeverinë e Kosovës për menaxhimin e pandemisë. Vojvoda ka theksuar se çdo i…

Read More »
Lajmet e fundit

Haxhiu: Ekipet e vaksinimit në veri po fyhen e poshtërohen, Qeveria Kurti po hesht

Deputeti nga radhët e PDK’së, Bekim Haxhiu ka kritikuar Ministrinë e Shëndetësisë e cila sipas tij nuk po jep informacione…

Read More »
Back to top button