Hamza

Lajmet e fundit

Bedri Hamza kalon nëpër tepih të kuq: Merr detyrën e kryetarit të Mitrovicës

Bedri Hamza do të marrë sot detyrën e të parit të Mitrovicës. E për ta pritur në ditën e parë,…

Read More »
Lajmet e fundit

Hamza betohet si kryetar i Mitrovicës më 1 dhjetor

Bedri Hamza, do të betohet si kryetar i Mitrovicës më 1 dhjetor. Kështu bëri të ditur ai për Klankosova.tv. “Unë…

Read More »
Lajmet e fundit

Bedri Hamza jep dorëheqje nga posti i nënkryetarit dhe deputetit

Kryetari i zgjedhur i Mitrovicës, Bedri Hamza ka dhënë dorëheqje prej postit të nënkryetarit të Kuvendit dhe deputetit. Ai ka…

Read More »
Lajmet e fundit

Bedri Hamza: S’kam asnjë problem të bashkëpunoj me kryeministrin, qeverinë dhe ministrat

Kandidati për kryetar të Komunës së Mitrovicës që i fitoi zgjedhjet pa balotazh, Bedri Hamza, në Pressing të T7, ka…

Read More »
Lajmet e fundit

“Nuk ishte lehtë”, Hamza: Isha në sandviç mes pushtetit qendror dhe lokal

Fituesi i zgjedhjeve lokale në komunën e Mitrovicës, Bedri Hamza, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se ka pasur…

Read More »
Back to top button