Grupi

Lajmet e fundit

Blerta Deliu: Nuk kam thënë dhe nuk besoj që Grupi i Kumanovës janë terroristë

Të dashur bashkëqytetarë të Kosovës dhe bashkëkombës tanë. Një seancë e zakonshme që do të duhej të përmbushte misionin legjislativ…

Read More »
Bota

Pas 20 muajsh ndalim për shkak të Covid-it, mbërrin grupi i parë i udhëtarëve të huaj në ShBA

Udhëtarët e parë të huaj kanë mbërritur në aeroportet amerikane, të etur për t’u ribashkuar me familjen dhe të dashurit…

Read More »
Lajmet e fundit

Formohet Grupi punues për shqyrtimin e aplikacioneve për anëtarë të KGjK-së e KPK-së

Komisioni për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe mbikëqyrjen e Agjencisë kundër Korrupsionit ka formuar formimin grupin punues për…

Read More »
Bota

ShBA-ja ofron deri 10 milionë dollarë për gjetjen e hakerëve të një grupi

Shtetet e Bashkuara kanë njoftuar se do të ofrojnë shpërblim deri në 10 milionë dollarë për ata që ofrojnë informata…

Read More »
Lajmet e fundit

Haziri: Gara në Gjilan është mes meje dhe një grupi të Vetëvendosjes

Kandidati i LDK’së për kryetar të Gjilanit, Lutfi Haziri tha se po bën garë në këtë komunë me një grup…

Read More »
Back to top button