gjykimi

Lajmet e fundit

Gjykimi ndaj Salih Mustafës, fillon dëshminë e saj dëshmitarja e mbrojtur

Në seancën e së mërkurës, në gjykimin që po zhvillohet ndaj Salih Mustafës në Dhomat e Specializuara të Kosovës në…

Read More »
Lajmet e fundit

I grabitën taksistit 10 euro dhe një telefon nokia në Skenderaj, shtyhet gjykimi ndaj dy të akuzuarve

Mungesa e të akuzuarit G.G i cili nuk u gjet në adresën e dhënë, ka bërë që të shtyhet seanca…

Read More »
Lajmet e fundit

Sot vazhdon gjykimi ndaj Salih Mustafës

Dhomat e Specializuara në Hagë kanë bërë të ditur se sot do të ketë seancë ndaj ish-pjesëtarit të UÇK-së, Salih…

Read More »
Lajmet e fundit

Vazhdon gjykimi ndaj Ukë Rugovës dhe të tjerëve për krim të organizuar lidhur me vizat italiane

Në Gjykatën Themelore në Prishtinë sot pritet të vazhdojë gjykimi ndaj ish-deputetit Ukë Rugova, ish-ministrit të Ministrisë së Kulturës, Rinisë…

Read More »
Lajmet e fundit

Gjykimi për plagosjen e Mehmet Elshanit, dëshmitarja thotë se kishte dëgjuar të shtëna armësh

Dëshmitarja Elmaze Lafiti ka thënë se në ditën kritike kishte dëgjuar të shtëna armësh dhe e kishte parë të plagosurin…

Read More »
Back to top button