gjendjen

Lajmet e fundit

Zemaj kërkon nga Qeveria dhe MSh-ja që urgjentisht të marrin masa për gjendjen me Coronavirus

Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj, ka kërkuar nga Qeveria dhe Ministria e Shëndetësisë të ndërmarrë masa adekuate për gjendjen me…

Read More »
Lajmet e fundit

Covid-19 e rëndon gjendjen në Psikiatri, Mecinaj vlerëson se rehabilitimi do të jetë shumë i vështirë

Në Klinikën e Psikiatrisë kanë kërkuar trajtim numër i madh i pacientëve që prej shfaqjes së rasteve të para me…

Read More »
Bota

Biden e telefonon Clintonin pas shtrimit në spital, flet për gjendjen e tij

Presidenti amerikan, Joe Biden ka biseduar në telefon me ish-presidentin Bill Clinton, pas shtrimit të këtij të fundit në spital.…

Read More »
Lajmet e fundit

Memli Krasniqi takon përfaqësuesit e Sindikatës së “Ferronikelit”, flasin për gjendjen e vështirë pas ndërprerjes së prodhimit

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi bashkë me kryetarin e Drenasit, Ramiz Lladrovci kanë zhvilluar takim me Sindikatën…

Read More »
Lajmet e fundit

Presidentja e KE-së e shqetësuar për gjendjen në veri: Dua ndryshime për këtë situatë

Presidentja e Komisionit Evropian Ursula von der Leyen, tha se është e shqetësuar për tensionimin e situatës në veri të…

Read More »
Back to top button