Fajin

Lajmet e fundit

Aliu ia lë fajin pandemisë për humbjen në zgjedhjet lokale

Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu, duke e komentuar rezultatin e zgjedhjeve lokale ka thënë që Lëvizjen…

Read More »
Lajmet e fundit

Këshilltari i Kurtit “gjen fajtorin”: Ia lë fajin Hotit pse Bideni injoroi Kurtin

Tanimë është bërë e zakonshme që Qeveria Kurti të fajësoj qeveritë e kaluara në rast të dështimeve apo pengesave që…

Read More »
Bota

Bideni s’e pranon fajin për humbjen shokuese në Virgjinia

Presidenti amerikan, Joe Biden, i ka mohuar sugjerimet se humbja shokuese e Partisë Demokratike në garën për guvernator të Virgjinias…

Read More »
Lajmet e fundit

Tensionet në veri, UNMIK-u ia vë fajin Kosovës

Përfaqësuesi Special i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara për zhvillimet në Kosovë, Zahir Tanin, ka fajësuar Qeverinë e…

Read More »
Lajmet e fundit

Mijëra euro kredi për konsum – ekspertët ia lënë fajin pandemisë, ngadalësohet zhvillimi i sektorit privat

Ekspertët e ekonomisë në vend po vlerësojnë se pandemia ka shkaktuar frikë të qytetarët për të marr angazhime të mëdha…

Read More »
Back to top button