Erdogan

Bota

Erdogan kërcënon Greqinë: Çfarë do të bëni nëse hapim dyert për pesë milionë refugjatë

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan tha se Greqia është bërë një bazë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Presidenti Erdogan…

Read More »
Bota

Erdogan paralajmëron Greqinë: Do nxjerrim gjithçka në Detin e Zi dhe Mesdhe

Presidenti turk Erdogan vijon t’ia theksojë Greqisë, se Turqia do të marrë gjithçka i takon në Mesdhe në Egje dhe…

Read More »
Bota

Erdogan luan basketboll me të rinjtë, por të gjitha pikët i realizon “pa lëvizur” nga pozita e njëjtë

Mediat turke kanë publikuar një video ku shihet Presidenti Recep Tayyip Erdogan, duke luajtur basketboll me të rinj. Kjo ka ndodhur…

Read More »
Bota

Erdogan urdhëron shpalljen non grata të 10 ambasadorëve

Presidenti i Turqisë, Receep Tayyip Erdogan, ka urdhëruar Ministrinë e Jashtme turke që të shpallë non grata 10 ambasadorë të…

Read More »
Bota

Erdogan: Miliona njerëz në mbarë botën janë në depresion për shkak të serialeve

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan sot përmes një video-mesazhi tha se platformat e mediave sociale pa asnjë inspektim të…

Read More »
Back to top button