duhen

Lajmet e fundit

“Delta” po fiton terren, epidemiologu shqiptar: Jemi njësoj si nëntori i vitit 2020, duhen më shumë testime

Ndryshe nga raportimi ditor i Ministrisë së Shëndetësisë, për epidemiologët shifrat e infektimeve nga pandemia mbeten shumë herë më të…

Read More »
Lajmet e fundit

Kurti për vettingun: Na duhen prokurorë të drejtë e gjykatës efikas, po kthehet besimi në drejtësi

Kryeministri Albin Kurti ka marrë pjesë në takimin e parë të grupit punues për hartimin dhe finalizimin e legjislacionit për…

Read More »
Lajmet e fundit

Vulin: Serbisë s’i duhen rusët, për kthim në Kosovë na mjaftojnë serbët e atjeshëm

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Akeksandar Vulin, ka vazhduar me fyerje ndaj shqiptarëve duke i quajtur “shiptari” dhe duke kërcënuar…

Read More »
Bota

FMN: Duhen 20 miliardë dollarë për t’u rikuperuar nga pandemia

Ministrat e Shëndetësisë dhe Financave që u mblodhën përpara nisjes së samitit të G20-s në Romë paralajmëruan për një rikuperim…

Read More »
Auto

Rreth 148 mijë euro duhen për restaurimin e këtij Range Rover

Pas historisë për restaurimin dhe modifikimin e gjeneratës së parë Range Rover qëndron kompania britanike Kingsley Cars. Mes numrit në…

Read More »
Back to top button