dikë

Lajmet e fundit

Zaevi zëvendësohet shpejt, Maqedonia e çon dikë tjetër në Serbi për takimin me Ramën dhe Vuçiqin

Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikola Dimitrov ka mbërritur në Beograd, ku nesër do të marrë pjesë në bisedimet në…

Read More »
Bota

46 euro shpërblim nëse bind dikë të vaksinohet kundër Covid-19 në Zvicër

Qeveria zvicerane ka filluar të ofrojë stimuj për njerëzit që sjellin miqtë, fqinjët, kolegët e punës dhe anëtarët e familjes…

Read More »
Bota

Zvicra ofron kuponë 50-frangësh për ata që bindin dikë për t’u vaksinuar

Zvicra do të ofrojë kupon me vlerë të 50 frangave për personat që i bindin të tjerët për t’u vaksinuar…

Read More »
Bota

Letra e princit Philip drejtuar Dianës: Nuk mund ta imagjinoj dikë me logjikë të të lërë ty për Camillën

Princi Philip, i cili u nda nga jeta më 9 prill në moshën 99-vjeçare, ka pasur një marrëdhënie të veçantë…

Read More »
Lajmet e fundit

Krasniqi: Duhet të jetë e madhe neveria e Kurtit ndaj UÇK-së, për ta bërë presidente dikë që përbuzë luftën tonë

Frashër Krasniqi i PSD-së ka reaguar pasi presidentja po akuzohet për mos-përmendje të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) në një…

Read More »
Back to top button