Dëshmi

Lajmet e fundit

Dëshmitari në rastin e Salih Mustafës thotë se trupi që zhvarrosën i kishte duart e këmbët e thyera si dhe plumba në shpinë

(Përditësuar, ora 13:15) – Në seancën e së hënës, dëshmitari i tetë i mbrojtur në rastin e Salih Mustafës po dëshmon…

Read More »
Fashion

Victoria Beckham është dëshmi se dizajni me lule është zgjedhja perfekte edhe për vjeshtën

Ka një truk në këtë! Duke u larguar nga Hotel Mark në Upper East Side, stilistja u pa me një…

Read More »
Lajmet e fundit

Bashkëshortja e Rexhep Selimit – drejtorit të Policisë: A keni ofruar dëshmi për lirimin me kusht të krerëve të UÇK-së

Deputetja e VV-së, njëherit dhe bashkëshortja e Rexhep Selimit, Shqipe Mehmeti Selimi,  e ka pyetur drejtorin e policisë së Kosovës,…

Read More »
Lajmet e fundit

Bashkëshortja e Rexhep Selimit-Mehmetit: A keni ofruar dëshmi për lirimin me kusht të krerëve të UÇK?

Deputetja e VV-së, njëherit dhe bashkëshortja e Rexhep Selimit, Shqipe Mehmeti Selimi,  e ka pyetur drejtorin e policisë së Kosovës,…

Read More »
Lajmet e fundit

A do t’iu kërkohet votuesve dëshmi e vaksinimit apo test negativ në ditën e zgjedhjeve, flasin nga KQZ

Të dielën më 17 tetor qytetarët do t’u drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur kryetarin e ardhshëm në komunën…

Read More »
Back to top button