Deputetja

Lajmet e fundit

Deputetja e AAK-së: Kurti bashkimin kombëtar e kishte kauzë, Kosova ka zgjedhur integrimin evropian

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) Time Kadriaj në një prononcim për Ekonomia Online ka thënë se kryeministri…

Read More »
Lajmet e fundit

Përplasen deputetja e ministrja, Deliu-Kodra i thotë Haxhiut të dalë jashtë nga seanca

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu është përplasur me ministren e Drejtësisë, Albulena Haxhiu nga distanca në seancën e Kuvendit. Deputetja…

Read More »
Lajmet e fundit

Përplasen deputetja e ministrja, Deliu-Kodra: Kunatin e ke të akuzuar për terrorizëm

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra është përplasur me ministren e Drejtësisë, Albulena Haxhiu nga distanca në seancën e Kuvendit. Deputetja…

Read More »
Lajmet e fundit

Debat i ashpër për gazsjellësin, Deputetja e VV-Haradinajt: Ne me fakte, ju me të “futeme”

Në seancën e Kuvendit është zhvilluar debat i ashpër ndërmjet ish-kryeministrit Ramush Haradinaj dhe shefes së Grupit Parlamentar të VV-s,…

Read More »
Lajmet e fundit

Debat i ashpër për gazsjellësin, Deputetja e VV-Haradinajt: Ne me fakte, ju me të “futme”

Në seancën e Kuvendit është zhvilluar debat i ashpër ndërmjet ish-kryeministrit Ramush Haradinaj dhe shefes së Grupit Parlamentar të VV-s,…

Read More »
Back to top button